Українська правда

Гамбург з вилученням "гірника" Гочолейшвілі зазнав поразки від Санкт-Паулі

Олексій Погорелов — 29 серпня 2025, 23:32
Гамбург з вилученням гірника Гочолейшвілі зазнав поразки від Санкт-Паулі

У п'ятницю, 29 серпня, на "Фолькспаркштадіоні" відбувся стартовий матч другого туру німецької Бундесліги, у якому Гамбург приймав Санкт-Паулі.

Команди однаково розпочали новий сезон, ще й зігравши проти обох Боруссій: господарі після свого повернення до вищого дивізіону зіграли внічию з Менхенгладбахом (0:0), а гості видали неймовірний камбек у поєдинку з Дортмундом (3:3).

Проте цього дня переможець був визначений. На 19-й хвилині Адам Дзвігала вивів Санкт-Паулі вперед, а по перерві Андреас Хунтонджі подвоїв перевагу своєї команди.

За 13 хвилин до кінця основного часу відзначився "гірник" Гіоргі Гочолейшвілі: грузин, який грає за "червоноштанників" на правах оренди, залишив свою команду у меншості через другу жовту картку.

Маючи чисельну перевагу, Санкт-Паулі довів матч до закономірної перемоги з рахунком 2:0.

Чемпіонат Німеччини з футболу – Бундесліга
2 тур, 29 серпня

Гармбург – Санкт-Паулі 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 – 19 Дзвігала, 0:2 – 59 Хунтонджі.

Вилучення: 77 Гочолейшвілі (Гамбург, друга жовта картка).

Турнірна таблиця Бундесліги

Standings provided by Sofascore

Нагадаємо, що лідер РБ Лейпциг Хаві Сімонс продовжить кар'єру в одному з лондонських клубів, але не у Челсі.

Чемпіонат Німеччини, Бундесліга 1 Гамбург Німеччина Санкт-Паулі