Де Ліґт: Це ганьба. Лінійний суддя перепросив у мене й сказав, що помилився

— 9 травня, 08:01

Центральний захисник Баварії Маттейс де Ліґт розповів, що лайнсмен вибачився перед ним за помилку на останніх хвилинах матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів проти Реала.

Про це повідомляє ВeIN SPORTS.

"Це ганьба. Лінійний суддя перепросив у мене й сказав, що помилився. Але я за це нічого не отримую.

Зрештою, я не з тих людей, які хочуть звинувачувати арбітра в поразці або виграші, тому Мадрид заслуговує на перемогу, оскільки виграв 2-1, але якщо це правило, то це правило, і це єдине, що я можу сказати", — розповів футболіст.

Нагадаємо, королівський клуб вирвав перемогу на останніх хвилинах і вийшов у фінал ЛЧ. Українець Андрій Лунін провів на полі весь поєдинок і отримав високу оцінку.

У фіналі Реал зустрінеться з німецькою Боруссією Дортмунд, яка двічі перемогла французький ПСЖ і зіграє у вирішальному матчі вперше за 11 років.