Українська правда

Франк оцінив можливість повернення Кейна у Тоттенгем

Володимир Максименко — 24 вересня 2025, 10:06
Франк оцінив можливість повернення Кейна у Тоттенгем
Гаррі Кейн
Getty Images

Головний тренер Тоттенгема Томас Франк висловився про можливість повернути Гаррі Кейна з Баварії в АПЛ.

Думку фахівця наводить ESPN.

"Я не знав, що у нього в контракті є клаусула у 65 млн євро. Це неймовірний футболіст, який чудово грав за Тоттенгем та демонструє видатний футбол у Баварії.
Гадаю, усі вболівальники Тоттенгема хотіли б побачити його повернення. Щиро кажучи, я в це не дуже вірю. Мабуть, він продовжить й надалі грати за Баварію", – розповів Франк.

Нагадаємо, Кейн перебрався в мюнхенський клуб влітку 2023 року за 100 мільйонів євро. З того часу англієць зіграв 103 матчів за "червоних", в яких забив 98 м'ячів та віддав 29 результативних передач.

Напередодні стало відомо, що український хавбек Брентфорда Єгор Ярмолюк потрапив до сфери інтересів Тоттенгема.

Чемпіонат Англії, АПЛ Баварія Чемпіонат Німеччини, Бундесліга 1 Тоттенгем Футбольні трансфери Гаррі Кейн Томас Франк
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік