Українська правда

Перемогли Англію і прибрали за собою: японці фанати підкорили соцмережі своєю вихованістю

Twitter
Перемогли Англію і прибрали за собою: японці фанати підкорили соцмережі своєю вихованістю

Японські вболівальники після перемоги своєї збірної над Англією (1:0) на легендарному стадіоні Вемблі вони зробили те, що вже стало їхньою візитівкою.

Після фінального свистка, замість святкування, фанати "Самурай Блу" залишилися на трибунах і почали прибирати сміття у своєму секторі.

Вони складали відходи у заздалегідь підготовлені пакети звична практика для японських уболівальників на матчах по всьому світу.

Що цікаво, така поведінка не разова акція. Японські фанати регулярно прибирають за собою після матчів, зокрема на чемпіонатах світу. Під час Чемпіонат світу з футболу 2022 у Катарі вони робили те саме навіть після гучної перемоги над Німеччиною.

Напередодні український сумоїст Данило Аонішікі Явгусишин отримав у подарунок футболку від автора історичного взяття воріт. Також той записав для нашого спортсмена відеозвернення.

Раніше повідомлялося, що українські вболівальники вивісили банер із закликом звільнення Реброва.

ВІДЕО фанати Японія збірна Англії з футболу