Українська правда

Дженоа розпочала перемовини з Малиновським – інсайдер

Софія Кулай — 1 квітня 2026, 11:44
Дженоа розпочала перемовини з Малиновським – інсайдер
Руслан Малиновський
Getty Images

Дженоа прагне зберегти досвідченого українського півзахисника Руслана Малиновського.

Про це повідомляє інсайдер Ніколо Скіра.

Зазначається, що італійський клуб розпочав перемовини щодо продовження контракту.

Чинна угода Малиновського з "грифонами" розрахована на кінця поточного сезону-2025/26, тоді як Дженоа хоче пролонгувати співпрацю до 2028 року.

Нагадаємо, що влітку 2023-го італійці орендували українця у французького Марселя, а у січні 2024-го викупили контракт півзахисника. За весь час Руслан провів у футболці клубу Серії А 69 матчів, у яких забив 9 голів та віддав 8 асистів.

Загалом в Італії українець виступає з липня 2019-го, коли перебрався з бельгійського Генка в Аталанту. Щоправда, була перерва на ігри у Франції. Портал Transfermarkt оцінює вартість гравця збірної України у 2,5 мільйона євро.

Відзначимо, що Малиновський взяв участь у товариському поєдинку України проти Албанії (31 березня), покинувши поле без результативних дій. Після гри Руслан прокоментував мінімальну перемогу 1:0.

Дженоа Руслан Малиновський