Динамо — Партизан 6:2. Як кияни декласували принципового суперника

Фото — пресслужба Динамо

Київське Динамо розгромило сербський Партизан у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Зустріч відбулася на "Арені Люблін" в однойменному польському місті.

Матч завершено! Динамо громить принципового суперника в першому матчі відбору до групового етапу Ліги чемпіонів!

90'
ГООООООООООООООЛ! Піхальонок забиває дебютний гол за Динамо! Волошин прострілив на Олександра, той прийняв м'яч і спокійно пробив у дальній кут.

90'
Чотири хвилини додав арбітр до основного часу!

87'
Також Лонвейк замінив Миколу Шапаренка.

86'
Заміна в складі Динамо: замість Бражка не поле вийшов Андрієвський.

85'
Піхальнок пробивав з небезпечної позиції, однак удар заблоквали захисники.

83'
ГООООООООООООООООЛ! Бражко потужно пробив зі стандарту, Волошин підібрав м'яч і скинув під удар Попову, який у дотик відправив м'яч у ворота.

80'
Арріага отримав жовту картку за грубий фол проти Бражка.

79'
Піхальонок перериває у підкаті атаку суперника, арбітр зафіксував фол.

77'
Заміна в складі Партизану: замість Калюлю на поле вийшов Трифунович.

75'
Вівчаренко з ходу намагався пробити в дальній кут, біля стійки пройшов м'яч.

73'
Ібрагім жорстко грає в центрі поля, черговий фол у нашому поєдинку.

70'
Калюлю збив Бущана, усним попередженням обмежився суддя.

69'
Заміна від Олександра Шовковського: замість Андрія Ярмоленка на поле вийшов Назар Волошин.

68'

Ванат пробивав з-за меж штрафного, трохи вище воріт пройшов м'яч.

66'
Гол! Партизан відквитав один м'яч. Салданья в порожні ворота закидає після скидки з лівого флангу.

64'

Закидання пішло з центру поля, але Бущан вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

62'
По черзі команди контролюють м'яч, а трибуни продовжують підганяти київський клуб.

59'
Потрійна заміна в складі Партизана: замість Захода, Северіна та Медіни на поле вийшли Юрчевич, Ібрагім та Філіпович.

57'
У центрі поля Вівчаренко збив суперника. Стандарт для гостей.
55'
ГООООООООООЛ! Динамо громить Партизан! Кабаєв по центру прорвався і класно пробив повз воротаря!

53'
Ярмоленко виконував пас на хід Шапаренку, Микола трохи не встиг до м'яча.

52'
Дячук пробивав небезпечно після розіграшу корнера, однак заблокував захисник цей удар.

51'
Вівчаренко на лівому фланзі заробив кутовий.

50'
Шапаренко пробивав з-за меж штрафного, однак повз ворота пройшов м'яч.

49'
Бражко збив суперника в центрі поля і отримав жовту картку.

48'
Також заміна по позиції від Партизана: Го пішов з поля, замість нього вийшов Щекич.

47'
Подвійна заміна в складі Динамо: замість Караваєва та Буяльського на поле вийшли Малиш та Піхальонок.

46'
Другий тайм розпочався!

Завершується перша половина гри! Впевнено кияни ведуть в рахунку після трьох голів за 5 хвилин у роздягальню.

45'
Дячук знову після кутового головою пробивав. Трохи вище воріт пролетів м'яч.

45'
Три хвилини додав арбітр до першого тайму!

45'
ГОООООООООООЛ! Третій м'яч залітає у ворота Партизана! Караваєв пробивав по воротах і м'яч з рикошетом у дальній кут влучив.

43'
ГООООООООООООЛ! Динамо виходить вперед! Захисник Партизана невдало виніс м'яч і Володимир Бражко з льоту пробив у дальній кут воріт!

40'
ГООООООООООЛ! Динамо зрівнює рахунок в матчі! Кабаєв прострілив на Шапаренка, який потужно пробив у ближній кут!

39'
Попов невдалу подачу виконав. Вийшов м'яч за межі поля.

37'
Караваєв подавав на Кабаєва, але арбітр зафіксував фол в атаці.

35'
Класно Шапаренко подавав на Дячука, однак Максим невдало головою зіграв.

34'
Кабаєв небезпечно пробивав після пасу Ярмоленка, воротар переводить м'яч на кутовий.

32'
Класно в контратаку втікали кияни, однак передача Ярмоленка на Буяльського виявилася трохи незручною. Віталій втрачає м'яч.

30'
Ярмоленко на Кабаєва скидку виконував, але захисник вибив м'яч в аут.

28'
Салданья занадто активно пресингував і порушив правила.

27'
Шапаренко тепер пробивав у дальній кут, повз ворота пройшов м'яч.

26'
Ванат скинув на Ярмоленка, але удар Андрія виявився невдалим.

24'
Вівчаренко прострілював зліва, Медіна вибив м'яч в аут.

22'
Гол! Салданья "паненкою" пробиває по центру. Бущан завалився у правий кут воріт.

21'
Пенальті у ворота Динамо після перегляду VAR.

20'
Передивляється арбітр епізод на можливе призначення пенальті.

19'
Калюлю та Караваєв на газоні опинилися після зіткнення, свисток судді промовчав.

17'
Небезпечна атака від Динамо, Вівчаренко прострілював на Буяльського, однак голкіпер парирував цей удар.

15'
Ярмоленко віддавав розрізну передачу на Ваната, однак Владислав не встиг до м'яча.

14'
Северіна наступив на ногу Вівчаренку, черговий фол в нашому матчі.

13'
Буяльський виконував навіс з кутового, удар головою виявився невдалим.

12'
Пішла подача зі стандарту, однак відбиваються серби.

11'
Кабаєва збили на лівому фланзі і жовта картка для Медіна.

10'
Караваєв невдало віддав передачу на Ярмоленка, але Бражку вдалося швидко повернути м'яч.

8'
Вівчаренко подавав з лівого флангу м'яч, лише аут для динамівців.

6'
На лівому фланзі гравці Партизана розвивали атаку, але вийшов за межі поля м'яч від Калюлю.

4'

Кабаєв небезпечно прострілював, а Ярмоленко намагався пробити через себе — вище воріт пішов м'яч.

3'
Лежить на газоні український півзахисник та отримує допомогу від медиків.

2'

Відразу грубий фол у центрі поля! Салданья збив Бражка та отримав жовту картку.

1'

Матч розпочався!

Команди виходять на поле!

Головні тренери визначилися зі стартовими складами команд:

Динамо: Бущан, Караваєв, Дячук, Попов, Вівчаренко, Буяльський, Бражко, Шапаренко, Ярмоленко, Кабаєв, Ванат

Партизан: Йованович, Де Медіна, Маркович, Муякич, Антич, Арріага, Го, Захід, Северіна, Салданья, Калюлю

Бейтинговий оператор Фавбет вважає киян однозначним фаворитом у цьому матчі:

• Перемога Динамо — 1,58;
  • Нічия — 4,15;
  • Перемога Партизана — 5,40.

Нагадаємо, напередодні сербський клуб значно підвищив градус протистояння після того, як поїхав на товариський турнір у країну-терористку. Раніше головний тренер Партизана Александар Станоєвич порівняв київське Динамо з московським.