Буковина продовжила контракти з основними нападником та хавбеком
—
23 червня 2026, 17:25

Олег Кожушко
ФК Буковина
Буковина продовжила контракти з двома ключовими гравцями команди.
Про це повідомила пресслужба чернівецького клубу.
Йдеться про центрального півзахисника Віталія Грушу та нападника Олега Кожушка. Обидві угоди продовжені ще на один рік – до 30 червня 2027 року.
У розіграші Першої ліги сезону-2025/26 Груша провів усі 30 матчів, у яких записав до свого активу 6 забитих м'ячів та 8 результативних передач.
Водночас Кожушко за підсумками попередньої кампанії потрапив у топ-10 найкращих бомбардирів чемпіонату та до символічної збірної Першої ліги. На його рахунку 24 матчі, в яких він забив 8 голів та віддав 6 асистів.
Напередодні стало відомо, що чернівецький клуб підсилиться хорватським півзахисником.