Українська правда

Вайт: Усик – дуже розумна людина

Володимир Максименко — 29 листопада 2025, 16:21
Вайт: Усик – дуже розумна людина
Олександр Усик
Usyk/facebook

Колишній претендент на титул чемпіона світу Ділліан Вайт висловив свою думку про Олександра Усика (24-0, 15 КО) та його майбутнє.

Британець поспілкувався з Clubhouse Boxing.

"Олександр Усик – дуже розумна людина. Він хоче стати триразовим абсолютним чемпіоном. Що краще: ризикувати та йти на захист, або боксувати проти того, хто вже є чемпіоном?
Він дуже розумний чолов'яга – я очікую на його бій з Фабіо Вордлі. Це станеться, але вже час думати про бізнес. Зараз він думає "у мене була така кар'єра, що мені потрібно щось, заради чого вставати вранці. Заради чого я вставатиму? Триразовий абсолютний чемпіон, створити історію, абсолютний чемпіон крузервейту – і я буду великим". Ось про що він думає, він дуже розумний", – розповів Вайт.

Нагадаємо, у липні Усик нокаутував Дюбуа та вдруге став абсолютним чемпіоном світу в суперважкій вазі (понад 90,72 кг). Українець став першим, з часів Мохаммеда Аллі, кому підкорилося це досягнення.

25 жовтня Фабіо Вордлі нокаутував Джозефа Паркера та став обов'язковим претендентом на бій проти абсолютного чемпіона світу Олександра Усика за версією WBO.

У листопаді українець відмовився від титулу та втратив статус абсолютного чемпіона.

WBO Олександр Усик Ділліан Вайт Фабіо Вордлі
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік