Українські боксери виграли п'ять золотих медалей та одне "срібло" на ЧЄ U-23

Олексій Мурзак — 20 жовтня, 20:46
Українські боксери виграли п'ять золотих медалей та одне срібло на ЧЄ U-23
Юрій Захарєєв виборов "золото" ваговій категорії до 71 кілограмів
ФБУ

У неділю, 20 жовтня, відбувся фінал Чемпіонату Європи U-23 з боксу серед чоловіків, де наші боксери здобули п'ять золотих медалей та одну срібну.

Про це повідомила Федерація боксу України.

У ваговій категорії до 63,5 кілограмів чемпіоном Європи U-23 став Даниїл Заморило. У фіналі він здолав представника Англії.

Данило Лозан став чемпіоном у ваговій категорії до 67 кілограмів.

Водночас Юрій Захарєєв виборов "золото" ваговій категорії до 71 кілограмів, розгромивши опонента з Литви.

Джамал Кулієв став чемпіон Європи у ваговій категорії до 75 кілограмів, а Василь Ткачук виграв золоту медаль у ваговій категорії 92+ кг.

Срібну медаль у ваговій категорії до 86 кілограмів виборов Ашот Кочарян. У фіналі наш спортсмен поступився представнику Англії.

Водночас жіноча збірна України з боксу посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи U-23.

Українська команда здобула 3 золоті, 2 срібні та одну бронзову нагороди.