Ліллард погодився стати генеральним менеджером команди свого рідного університету в NCAA

Зірка Портленд Трейл Блейзерс Деміан Ліллард поступово гоутється до життя після ігрової кар'єри.
Про це повідомляє сайт НБА.
За інформацією джерела, Ліллард погодився обійняти посаду генерального менеджера команди Університету Веббера, який не є для нього чужим.
"Мої стосунки з тренером (Еріком) Дафтом і ця програма дуже багато для мене значать, і для мене дуже важливо бачити успіх цієї програми. Я відчуваю, що можу багато зробити, щоб допомогти програмі досягти успіху, допомогти гравцям продовжувати розвивати свою кар'єру після коледжу. Це те, що мене дуже захоплює", – заявив Ліллард.
В ролі генерального менеджера Ліллард буде тісно співпрацювати з тренерським штабом та керівництвом спортивного відділу, надаючи свої знання, наставництво та рекомендації, використовуючи свій досвід на університетському та професійному рівнях для вдосконалення програми.
Дейм є вихованцем Веббер Стейт, провівши там чотири роки (2008-2012). За час своїх виступів на рівні NCAA, Ліллард був визнаний новачком року дивізіону Big Sky (2009), двічі ставав гравцем року (2010, 2012) цього ж дивізіону та тричі потрапляв до першої символічної команди (2009, 2010, 2012).
Більше того, у 2017 році Університет Веббера вивів з обігу перший ігровий номер, під яким Ліллард виступав протягом чотирьох років. Він став тільки третім гравцем, який отримав подібну честь. Раніше Веббер Стейт вивів з обігу №22 Брюса Коллінса (2016) та №35 Віллі Соджорнера (2015).
Нагадаємо, що після викупу свого контракту з Мілуокі Деміан Ліллард повернувся до Портленда, в якому провів практично всю свою кар'єру в НБА.
Раніше НБА вирішила опублікувати десятку найкращих баскетболістів Східної конференції перед стартом сезону-2025/26.
