MotoGP. Мартін виграв кваліфікацію Гран-прі Індонезії, Беззекі став другим після вильоту

Андрій Яросименко — 28 вересня, 09:57
Getty images

Гонщик MotoGP Хорхе Мартін, який виступає за команду Prima Pramac Racing на мотоциклі Дукаті, здобув поул на кваліфікації Гран-прі Індонезії.

Іспанець показав найкращий результат встановивши абсолютний рекорд кола – 1:29,088. Другий результат належить Марко Беззекі, який на 16-му повороті вилетів з мотоцикла, але зміг повернутися в гонку з неймовірним показником.

Третю позицію на стартовій решітці Гран-прі Індонезії займатиме Педро Акоста, який відстав від лідера кваліфікації на 0,583 секунди.

Чинний чемпіон світу Франческо Баньяя та його напарник Енеа Бастіаніні показали четвертий та п'ятий результати відповідно.

10. Маверік Віньялес (Aprilia Racing) +1,330

В особистому заліку пілотів наразі лідирує Мартін Хорхе (341 очко), його найближчим переслідувачем залишається Франческо Баньяя (317), а трійку лідерів замикає Енеа Бастіаніні (382), який на один бал випереджає Мартіна Маркеса.

З величезним відривом на п'ятому місці особистого заліку розташувався Бред Біндер (165).

Зазначимо, що головна гонка Гран-прі Індонезії відбудеться завтра, 29 вересня. Початок – о 10:00 за київським часом.

Нагадаємо, на Гран-прі Емілії-Романьї перемогу здобув італійський гонщик Дукаті Енеа Бастіаніні. На останньому колі він сенсаційно обійшов Мартіна, та здобув для своєї команди соту перемогу у прем'єр-класі.