Зінченко жорстко сфолив проти Мудрика в матчі Челсі - Арсенал

Олександр отримав за це жовту картку
21.10.2023 22:19 Андрій Дунець 3151 2

Олександр Зінченко жорстко порушив правила проти Михайла Мудрика в матчі 9-го туру Англійської Прем'єр-ліги між Челсі та Арсеналом.

На 11-й хвилині півзахисник "канонірів" не встиг до м'яча і був змушений фолити в центрі поля проти свого земляка.

Суддя цей епізод розцінив однозначно - жовта картка.

Відео

У підсумку команди зіграли внічию 2:2. Одним із голів відзначився саме Мудрик, феноменально закинувши м'яча за комір воротареві.

Нагадаємо, напередодні очної зустрічі Олександр Зінченко жартома пообіцяв відірвати Мудрикові яйця, якщо той заб'є у ворота Арсенала.

Михайла замінили на 66-й хвилині, а Олександр "сів на лавку" ще після першого тайму.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua