Коноплянка створив шедевральний гол обвідним ударом зі штрафного у Польщі - ВІДЕО

04.09.2022 07:20 Андрій Дунець 21980 0

Євген Коноплянка відзначився дебютним голом за Краковію у Польській Екстраклясі. Українець забив красивий гол штрафним ударом у ворота Ракува у 8 турі чемпіонату.

На 28-й хвилині зустрічі вболівальники господарів завмерли, насолоджуючись майстерним виконанням Коноплянки, що відкрив рахунок у грі. Насолодімося й ми.

Відео голу

Краковія у підсумку розгромно виграла поєдинок (3:0), а Коноплянка провів на полі 74 хвилини.

Додамо, що цей гол став для Євгена другим за кілька днів, адже в матчі Кубка Польщі проти ЛКС Лагува український футболіст теж відзначився забитим м'ячем.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua