Курйоз дня: Захисник Спарти подарував гол супернику на 92-й хвилині матчу Ліги конференцій - ВІДЕО

29.07.2022 17:59 Андрій Дунець 7847 0

У матчі-відповіді 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій норвезький Вікінг приймав чеську Спарту. Захисник гостей Давід Ганцко запам'ятає цю гру надовго.

На 92-й хвилині поєдинку, коли команди вже подумки готувались до овертайму, словацький захисник Спарти віддав занадто слабкий пас на свого голкіпера. Нападники Вікінга миттєво скористалися помилкою Ганцко - Маї Траоре зробив рахунок 2:1, оформивши вихід норвежців до наступного раунду.

Відео

Нагадаємо, у цей самий день українець Кочергін забив Астані в дев'ятку гарматним ударом з-за меж штрафного.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua