Київ-Баскет — Прикарпаття-Говерла 86:65: огляд гри 1/4 фіналу чоловічої Суперліги

04.04.2024 09:39 348 0

Столичний Київ-Баскет впевнено переміг франківське Прикарпаття-Говерла в третьому матчі чвертьфінальної серії плей-оф чоловічої Суперліги сезону-2023/24 з баскетболу, який проходив у київському палаці спорту "Венето".

Підсумковий рахунок — 86:65 на користь команди з Києва.

Перша чверть була рівною та завершилася 17:17. Але у другому відтинку столичні баскетболісти відчутно додали та пішли на велику перерву з перевагою +6.

По перерві кияни зуміли збільшити відрив від суперника до +14 і довели гру до впевненої перемоги.

Найрезультативнішим у складі господарів був американець Брентлі Байнум — 35 очок + 5 передач. У гостей відзначимо Іллю Кабацюру — 19 очок + 8 підбирань.

Столичні баскетболісти вийшли до наступного раунду змагань.

Огляд

Суперліга з баскетболу. Чоловіки
1/4 фіналу. Третій матч
Київ, ПС "Венето", 3 квітня
Київ-Баскет — Прикарпаття-Говерла 86:65 (17:17, 25:19, 24:16, 20:13 )
Підсумковий рахунок у серії: 2:1

Київ-Баскет: Байнум 35 + 5 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення, Буренко 10 + 8 передач + 7 підбирань - 4 втрати, Скіра 10, Заплотинський 8 + 9 підбирань, Кошеватський 2 — старт, Зайцев 11, Кісільчук 8 + 6 підбирань, Фреш-Стаханов 2, Стародуб 0 + 4 передачі, Іванов 0, Юрченко 0, Когут 0

Говерла: Кабацюра 19 + 8 підбирань - 5 втрат, Старцев 15 + 5 передач, Лесик 13 + 7 підбирань + 3 передачі, Горобченко 6, Чугунов 5 — старт, Лонюк 5, Аврахов 2, Музиченко 0, Кадигроб 0, А. Тимофійчук 0

Нагадаємо, Київ-Баскет виявився сильнішим у першій грі, але поступився у другому матчі протистояння.

Кияни зустрінуться у півфіналі з сенсаційним новачком найсильнішої української баскетбольної ліги  БК Рівне, який обіграв Старий Луцьк у двох зустрічах.

Інший фіналіст Суперліги визначиться у поєдинку Дніпро - Черкаські Мавпи.