Погачар упевнено виграв сьомий етап Джиро д'Італія-2024

Станіслав Лисак — 10 травня, 20:01

Відбувся сьомий етап велобагатоденки Джиро д’Італія-2024. Перемогу здобув спортсмен команди UAE Team Emirates Тадей Погачар, який очолює загальний залік змагань. Словенець завершив заїзд за 51 хвилину 44 секунди.

Друге, третє та четверте місце посіли велогонщики команди INEOS Grenadiers, Філіппо Ганна, Магнус Шеффілд та Тімен Аренсман відповідно.

Індивідуальні перегони з роздільним стартом на 40,6 км відбувалися за маршрутом Фоліньо – Перуджа.

10. Лоренцо Фортунато (Італія, Astana Qazaqstan) - 4,44

Нагадаємо, іспанець Пелайо Санчес виграв шостий етап.

Француз Бенджамін Томас із команди Cofidis переміг на 5 етапі велобагатоденки Джиро д'Італія-2024.

Раніше італійський спринтер Джонатан Мілан із Lidl-Trek виграв 4 етап (спортивним директором команди є українець Ярослав Попович).

Напередодні на третьому етапі велобагатоденки Джонатан посів друге місце, поступившись Тіму Мерліру.

Лідерську рожеву майку після 6 етапів зберігає словенець Тадей Погачар, який впевнено виграв 2 етап.

А в перший день сенсаційну перемогу здобув Хонатан Нарваєс із команди Ineos Grenadiers.