Соболєва з розгромом вийшла у чвертьфінал турніру в Гданську

Анастасія Соболєва (290) розгромно обіграла представницю Латвії Беатріс Зелтіню (516) у матчі другого кола турніру серії ITF W50 у польському Гданську і вийшла у чвертьфінал.
Поєдинок тривав лише 57 хвилин і завершився з рахунком 6:2, 6:0.
За матч Соболєва 3 рази подала навиліт, зробила 1 подвійну помилку та 6 брейків. Її суперниця не виконувала ейсів, зробила 2 помилки на подачі та 1 брейк.
Анастасія Соболєва (Україна) – Беатріс Зелтіня (Латвія) 6:2, 6:0
Суперниці раніше не зустрічалися. У чвертьфіналі змагань українка зіграє проти сильнішої в матчі між Хлоєю Паке (317, Франція) та Брітт Дю Пре (348, Нідерланди).
Нагадаємо, що на старті турніру в Гданську Соболєва впевнено перемогла місцеву спортсменку Марцеліну Подлінську (678).