Якщо не виграєш – не знаю, що тобі казати: Світоліна розповіла, як Монфіс мотивував на турнірі в Окленді

Перша ракетка України Еліна Світоліна тріумфально розпочала новий сезон, вигравши турнір серії WTA 250 у новозеландському Окленді.
Після матчу українська тенісистка не приховувала емоцій і зізналася, що цей титул має для неї особливе значення.
"Це справді неймовірні відчуття – виграти ще один титул, особливо після не дуже приємного завершення року для мене. Але ця пауза дуже допомогла мені зібратися з думками й повернутися з новою енергією, і я дуже рада, що змогла здобути титул саме тут.
У своїй кар'єрі я була в різних ситуаціях, але ця була особливою, адже, звісно, мій чоловік виграв цей турнір минулого року, а цього року він сказав мені: "Якщо ти цього разу не виграєш, я вже не знаю, що тобі сказати".
Загалом це був для мене справді чудовий тиждень тут. Я хочу подякувати всім, хто зробив його особливим: усім спонсорам, волонтерам і кожному, хто залучений до організації такого чудового турніру. Мені справді, справді подобається грати тут щороку", – сказала Світоліна.
Нагадаємо, на старті турніру в Окленді Світоліна легко обіграла француженку Варвару Грачову (75), після чого здолала британку Кеті Бултер (112). У чвертьфіналі українка створила камбек проти ще однієї представниці Великої Британії, Сонай Картал (68), а в півфіналі пройшла Іву Йович (35, США).
У фіналі турніру 31-річна одеситка обіграла китаянку Ван Сіньюй (57). Гра завершилася із рахунком 6:3, 7:6(6).
