Верес з дебютним голом Луана дотиснув Зорю у 9 турі УПЛ

Олександр Булава — 5 жовтня, 14:59

Рівненський Верес у домашньому матчі обіграв луганську Зорю в 9-му турі Української Прем’єр-ліги.

Поєдинок завершився з рахунком 2:1.

Зоря відкрила рахунок на 9-й хвилині гри після стрімкої контратаки. Денис Антюх прорвався правим флангом та прострілив на Ігора Горбача, який в дотик переправи м'яч у ворота (0:1).

Верес зміг відновити рівновагу на 18-й хвилині, коли 23-річний чорногорський нападник Марко Мрвальєвич з-під двох захисників головою пробив у ближню дев'ятку (1:1).

У другій половині гри рівняни змогли повести у рахунку. Дебютним голом відзначився 22-річний бразилець Луан Кампос, якому вдався потужний удар з-за меж штрафного майданчика (2:1).

Верес здобув другу перемогу у сезоні та з 9 балами посідає 11-те місце у турнірній таблиці чемпіонату. Зоря залишилась на 7-й позиції з 12 очками в активі.