Шахтар з хеттриком Бондаренка розгромив Карпати у 6 турі УПЛ

Микола Дендак — 14 вересня, 19:53

Донецький Шахтар здобув розгромну перемогу над львівськими Карпатами у матчі 6 туру Української Прем'єр-ліги.

Поєдинок завершився з рахунком 5:2. В середині першого тайму чинні чемпіони УПЛ вийшли вперед, вбивчим ударом відзначився Зубков. Львів'яни відігралися майже одразу, проте ще до кінця першого тайму Шахтар довів рахунок до розгрому.

Дубль до свого активу записав Артем Бондаренко, ще гол забив Сікан. У другому таймі Бондаренко взагалі оформив хеттрик, другий у своїй кар'єрі. А на останніх хвилинах поєдинку Амбросій Чачуа скрасив фінальний рахунок, відквитавши один гол.

Чемпіонат України – УПЛ
6 тур, 14 вересня

Шахтар (Донецьк) – Карпати (Львів) 5:2 (4:1)

Голи: 1:0 - 21 Зубков. 1:1 - 25 Підлепенець, 2:1 - 29 Бондаренко, 3:1 - 39 Бондаренко, 4:1 - 42 Сікан, 5:1 - 65 Бондаренко, 5:2 - 84 Чачуа

Шахтар: Різник, Педро Енріке, Франьїч, Бондар, Вінісіус Тобіас, Криськів, Бондаренко, Судаков, Кевін, Зубков, Сікан.

Карпати: Кемкін, Саків, Адамюк, Бабогло, Мірошниченко, Альварес, Бруніньо, Часуа, Костенко, Підлепенець, Устименко.

Наразі в Шахтаря 9 залікових балів після 6 турів та 6 місце, проте матч 5 туру проти Кривбасу команда недограла через тривогу. У Карпат наразі 5 очок і 12 сходинка в турнірній таблиці.