Далеко з такою грою не піде: Сабо – про Довбика у Ромі

Колишній тренер збірної України Йожеф Сабо пояснив провал нападника збірної України Артема Довбика у Ромі.
Цитує наставника "Український футбол".
Сабо вважає, що форварду вдалось проявити себе у Жироні, оскільки там на нього працювала вся команда, чого немає у Ромі.
"Артем – нападник залежний. От у Жироні все в нього було добре, бо на нього грала вся команда, йому як на блюдечку видавали передачі, підставляй голову чи ногу та й забивай.
В Ромі ситуація інакша, там вистачає зірок. На Артема перестали грати, його результативність впала, він перестав потрапляти до складу, та ще й травми в нього були.
Далеко він з такою грою не піде. Не рухливий Довбик", – сказав Сабо.
У поточному сезоні на рахунку Довбика 2 голи та 2 асисти в 14 матчах за Рому в усіх турнірах. Його контракт діє до літа 2029 року, трансферна вартість оцінюється у 20 мільйонів євро.
Зазначимо, що Довбик пропустив декілька матчів Роми через травму м'яза лівого стегна. Очікується, що він потрапить у заяку команди на гру з Дженоа (29 грудня).
Раніше повідомлялося, що Довбика пропонували клубам Англійської Прем'єр-ліги.
