Українська правда

Рома наразі не розглядає варіант з повноцінним продажом Довбика: ЗМІ назвали причину

Олексій Мурзак — 3 червня 2026, 20:56
Рома наразі не розглядає варіант з повноцінним продажом Довбика: ЗМІ назвали причину
Артем Довбик
Getty Images

Рома наразі не розглядає варіант із повноцінним трансфером українського нападника Артема Довбика.

Про це повідомляє Corriere della Sera.

За інформацією видання, річ у тім, що Артем досі обліковується на балансі клубу приблизно за 25 мільйонів євро, і його повноцінний продаж може призвести до фінансових втрат для команди.

Саме тому римляни розглядають альтернативні варіанти. Одним із них є обмін гравцями – схему, яку останніми тижнями вже намагалися реалізувати з Аталантою щодо Джанлуки Скамакки. Однак цей варіант не знайшов підтримки з боку клубу з Бергамо.

Інший можливий сценарій — відправити Довбика в оренду. Такий крок дозволив би футболісту підвищити свою ринкову вартість і відкласти ухвалення остаточного рішення щодо його майбутнього до наступного сезону.

Чинний контракт українця з "вовками" розрахований до кінця червня 2029-го. Портал Transfermarkt оцінює його вартість у 15 мільйонів євро.

Нагадаємо, що Артем перебрався до італійського клубу влітку 2024-го, коли перейшов із Жирони. Однак закріпитися у римському колективі не зміг.

Від моменту переходу українець провів за римлян 63 матчі (20 голів та 6 асистів). У сезоні-2025/26 відзначився 3 м'ячами та 2 гольовими передачами у 18 іграх.

Напередодні Рома ухвалила рішення припинити співпрацю зі спортивним директором Фредеріком Массарою.

Рома Артем Довбик