Манчестер Сіті врятувався у матчі з Арсеналом Зінченка у 5 турі АПЛ

Олександр Булава — 22 вересня, 20:40

Сьогодні, 22 вересня, відбулося два матчі в межах 7 туру Англійської Прем'єр-ліг.

У стартовій зустрічі дня Брайтон вдома зіграв внічию з Ноттінгемом (2:2). На гол Вуда з пенальті Брайтон відповів влучними ударами Джек Гіншелвуда та Денні Велбека. Ноттінгем зміг відіграти у другій половині гри – відзначився Рамон Соса.

У центральному матчі туру Арсенал на виїзді втратив перемогу над Манчестер Сіті (2:2). Господарі відкрили рахунок після пострілу Ерлінга Голанда, для нього це був 100-й гол за клуб. Арсенал відповів влучними ударами Калафіорі та Габріела. Однак наприкінці першого тайму залишився у меншості, після другої жовтої картки у Троссарда.

"Містяни" змогли зрівняти рахунок на 90+8 хвилині, Джон Стоунс зіграв на добиванні у штрафному майданчику суперника.

Нічия залишила Сіті лідером чемпіонату, в їх активі 13 балів. "Каноніри" з 11 очками посідають четверте місце.

Зазначимо, що український захисник Арсенала Олександр Зінченко не потрапив у заявку на матч через травму.

Чемпіонат Англії – АПЛ-2024/25
5 тур, 21 вересня

Брайтон – Ноттінгем 2:2 (2:1)

Голи: 0:1 – 13 Вуд (пен), 1:1 – 42 Гіншелвуд, 2:1 – 45 Велбек, 2:2 – 70 Соса

Манчестер Сіті – Арсенал 2:2 (1:2)

Голи: 1:0 – 9 Голанд, 1:1 – 22 Калафіорі, 1:2 – 45+1 Габріел, 2:2 – 90+8 Стоунс

Напередодні Челсі Михайла Мудрика обіграв на виїзді Вест Гем, а Евертон Віталія Миколенка здобув перші очки у чемпіонаті.