Вільярреал вирвав перемогу над Севільєю, Сельта здолала Валенсію у 2 турі Ла Ліги

Микола Дендак — 24 серпня, 00:40

Сьогодні, 23 серпня, відбулися перші матчі 2 туру іспанської Ла Ліги.

Поєдинок між Сельтою та Валенсією завершився впевненою перемогою Сельти з рахунком 3:1. Вона першою пропустила, проте ще в першому таймі вийшла вперед, і навіть могла збільшувати перевагу, щоправда, не реалізувала пенальті.

Також Вільярреал на останніх хвилинах вирвав перемогу над Севільєю. Гості вийшли вперед вже на 2 хвилині. Відзначився Арно Данжума. Севілья змогла зрівняти рахунок на у доданий до першого тайму час. А на останніх хвилинах 2 тайму Айосе Перес приніс перемогу Вільярреалу.

Додамо, що два голи (по 1 у кожної з команд) у цій зустрічі були скасовані після перегляду VAR. Обидва рази це сталося через офсайд.