Реал Луніна не зміг перемогти Мальорку, Райо Вальєкано здолав Реал Сосьєдад у 1 турі Ла Ліги

Микола Дендак — 19 серпня, 00:29

Сьогодні, 18 серпня, відбулися матчі 1 туру іспанської Ла Ліги сезону-2024/25.

Поєдинок між Райо Вальєкано та Реалом Сосьєдад завершився перемогою перших з рахунком 2:1. Усі голи були забиті вже у 2 таймі. Спершу двічі відзначились гості, а Реал зміг відквитати один гол лише на 90+8 хвилині.

Другим матчем ігрового дня стало протистояння чинного чемпіона Іспанії мадридського Реала проти Мальорки. Ця зустріч завершилася внічию. Український воротар "вершкових" Андрій Лунін весь матч провів на лаві запасних.

Чемпіонат Іспанії — Ла Ліга
1 тур, 18 серпня

Реал Сосьєдад — Райо Вальєкано 1:2 (0:0)

Голи: 0:1 - 67 де Фрутос, 0:2 - 84 Камельйо, 1:2 - 90+8 Субіменді.

Мальорка — Реал Мадрид 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 - 13 Родріго, 1:1 - 53 Мурікі.

Вилучення: Менді (90+7).

Нагадаємо, напередодні Барселона вирвала перемогу над Валенсією, а Жирона без Віктора Циганкова зіграла внічию з Бетісом.