Чорноморець та Рух розписали мирову в 11 турі УПЛ

Микола Дендак — 25 жовтня, 17:25

Львівський Рух не зміг втримати перемогу над одеським Чорноморцем у матчі 11 туру Української Прем'єр-ліги сезону-2024/25.

Поєдинок завершився з рахунком 1:1. Перший гол у матчі забили львів'яни. Це сталося на старті другої 45-хвилинки. Після затяжного розіграшу м'яч опинився на правому фланзі, звідти пішов сильний простріл у штрафний майданчик, на який відгукнувся Ілля Квасниця.

Одесити відповіли вже під завершення поєдинку, на 83-й хвилині відзначився Денис Янаков. Більше забитих м'ячів у матчі не було.

Чемпіонат України – УПЛ-2024/25
11 тур, 25 жовтня

Рух – Чорноморець 1:1 (0:0)

Голи: 1:0 - 53 Квасниця, 1:1 - 83 Янаков.

Рух: Ледвій, Дідик, Холод, Сич, Роман, Слюсар, Федор (Климчук 72), Пастух (Притула 72), Карабін, Квасниця (Підгурський 64), Клайвер (Краснопір 46).

Чорноморець: Рудько, Бутко, Удод, Скиба, Кисіль, Жаржу (Лацабідзе 60), Єрмаков (Білошевський 60), Габелок (Шпорн 60), Кайо (Янаков 67), Петряк (Попов 74), Хобленко.

Попередження: Слюсар 66, Підгурський 90+4 – Удод 82, Білошевський 88.

Нагадаємо, у попередньому турі Рух програв Карпатам у львівському дербі, а Чорноморець розійшовся миром із Вересом.

Наразі у львів'ян 14 балів у активі та 6 місце в турнірній таблиці. Чорноморець набрав 12 очок та відтепер посідає 10 сходинку.