Жахлива травма Малиновського та суперкамбек Парми: результати 5 туру Серії А

Володимир Кук , Ігор Чернявський — 21 вересня, 23:51
Серія А

Сьогодні, 21 вересня, в італійській Серії А пройшло три матчі.

В центральному поєдинку ігрового дня Ювентус вдома розписав нульову нічию з Наполі. Попри відчутну домінацію господарів протягом усієї гри, "б'янконері" не змогли бодай раз завершити атаку забитим м'ячем, а Наполі повністю провалив поєдинок. Загалом команди завдали 2 удари у площину воріт.

А почався ігровий день з матчу між Венецією та Дженоа, який ознаменувався моторошною травмою Руслана Малиновського. Після того, як українського півзахисника винесли з поля на ношах, "грифони" пропустили два голи та програли матч.

У поєдинку між Лечче та Пармою все йшло до впевненої перемоги господарів, які вели в рахунку 2:0 станом на 90+3 хвилину, аж поки новачки Серії А не вирвали нічию впродовж двох хвилин.