Полісся вирвало нічию у ЛНЗ у 7 турі УПЛ

Олександр Булава — 22 вересня, 19:58
ФК Полісся

Житомирське Полісся вдома зіграв внічию з черкаським ЛНЗ у 7 турі чемпіонату України.

Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

У першому таймі свої моменти змарнував нападник господарів Олексій Гуцуляк, який спочатку небезпечно пробив здалеку з правого флангу, а на 31-й хвилині після закидання з глибини намагався перекинути голкіпера, однак його удару забракло влучності.

Майже одразу свою відповідь підготували гості – м'яч після навісу Авагімяна у штрафний майданчик відскочив до Дмитра Топалова, який в дотик пробив у лівий кут воріт (0:1).

Друга половини гри розпочалась з атак господарів, які змогли відігратися лише на 88-й хвилині гри. Простріл з флангу замкнув Гуцуляк (1:1).

Чемпіонат України – УПЛ
7 тур, 22 вересня

Полісся (Житомир) – ЛНЗ (Черкаси) 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 – 34 Топалов, 1:1 – 88 Гуцуляк

Нагадаємо, напередодні київське Динамо вперше у сезоні втратило очки у матчі УПЛ проти Руха (0:0).