Партизан — Динамо 0:3. Кияни розгромили сербів на шляху до наступного раунду кваліфікації ЛЧ

Київське Динамо здобуло перемогу над сербським Партизаном в матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Поєдинок відбувся на стадіоні "Партизана" в Белграді.

90'
ГООООООЛ! Динамо знову громить Партизан! Піхальонок віддав чудову розрізну передачу на Дубінчака, який прострілив Караваєву на порожні ворота!

90'
5 хвилин додав арбітр до основного часу.

89'
Маркович збиває у центрі поля Супрягу, жовта картка капітану Партизана.

87'
Попов забив після подачі Андрієвського зі стандарту, однак боковий арбітр зафіксував офсайд.

85'
Небезпечний штрафний для Динамо і навіть може Андрієвський прямий удар завдати.

83'
Супряга по флангу прорвався і простріл виконав, але Волошин упритул не зміг забити.

81'
Ще одна заміна в господарів: замість Філіповича на поле вийшов Де Медіна.

79'
Заміна в складі Динамо: замість Ваната на поле вийшов Супряга.

77'
Падає Маркович у штрафному майданчику Динамо, свисток арбітра мовчить.

75'
Гравці Партизана контролюють м'яч, однак до небезпеки справа не доходить.

73'
Салданья занадто активно пішов у пресинг і порушив правила.

71'
Потрійна заміна від Олександра Шовковського: замість Ярмоленка, Шапаренка та Буяльського на поле вийшли Кабаєв, Лонвейк та Андрієвський.

69'
ГОООООООЛ! Класно пробиває Ванат. Воротар вгадав напрям удару, однак це йому не допомогло!

68'
І все ж пенальті! Динамо може подвоїти перевагу!

67'
Очікує арбітр на підказку від суддів VAR.

66'
Ванат увірвався у штрафний майданчик і в підкаті Маркович його збиває. Пенальті у ворота Партизана.

64'

Потрійна заміна в складі Партизана: замість Го, Західа та Овусу на поле вийшли Северіна, Натхо та Трифунович.

62'
Буяльський п'ятою віддавав на Ваната, однак Владислав не зміг обійти захисника і пробити по воротах.

60'
Подача з правого флангу від Партизана і знову кияни відбиваються.

58'
Філіпович підкат груби виконав і отримав жовту картку.

56'
Захід наважився на удар зі штрафного, але Бущан контролює ситуацію і забирає м'яч у руки.

54'
Ярмоленко виконував закидання у штрафний майданчик, однак ніхто до м'яча не дістався.

53'
Вимушена заміна в складі Динамо: замість Дячука на поле вийшов Біловар.

52'
За плече тримається захисник киян і забирають його на медичній машині.

51'
Дяук на газоні опинився після верхової боротьби. Максиму потрібна допомога медиків.

49'
Знову навіс у карний майданчик Динамо і знову Салданья. М'яч повз ворота пролетів.

47'

Небезпечно Салданья головою пробивав, у стійку влучає бразилець.

46'
Другий тайм розпочався!

Перша половина гри завершується! Кияни мінімально лідирують завдяки голу Андрія Ярмоленка.

45'
Одну хвилину додав арбітр до першого тайму.

43'
Волошин небезпечно пробивав, воротар Партизана рятує команду.

41'
Калюлю небезпечний навіс виконував, кияни вибивають м'яч на кутовий.

39'
Пихальонок подавав з корнера, однак ніхто не відреагував на цей пас.

37'
Закидання на Ваната пішло, Владислав заробляє кутовий.

35'
Динамо контролює м'яч просто і не поспішає в атаку. Партизан на власній половині поля зустрічає киян.

33'
Тепер Дячук порушує правила, чимало боротьби в нашому матчі і не поступаються кияни сьогодні в бажанні.

31'
Перший кутовий у матчі заробляє Динамо на лівому фланзі.

29'
Попов у підкаті збив суперника. Суддя обмежився усним попередженням!

27'
Активно пресингують гравці Динамо суперника і вдається вже у центрі поля відбирати м'яч киянам.

25'
Виконував Буяльський подачу, однак воротар вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

23'

На правому фланзі збивають Ваната, штрафний на користь Динамо.

21'
Волошин змістився у центр і пробивав по воротах. М'яч від захисника пішов за межі поля, однак після паузи боковий арбітр зафіксував офсайд.

18'

Арбітр свистить через те, що Калюлю занадто рано увійшов у штрафний майданчик, коли Бущан розігрував удар від воріт.

16'

За сумою двох матчів кияни лідирують вже з рахунком 7:2!

15'
ГООООООЛ! Динамо виходить вперед! Ванат пробивав по воротах, але м'яч рикошетом від захисника прилетів до Ярмоленка, який без проблем пробив повз

12'
Динамо класно контролює м'яч, не поспішають кияни в атаку.

9'
Партизан виконував кутовий, однак кияни відбиваються.

7'
Шапаренко грубо в стик пішов у центрі поля. Штрафний для господарів.

5'

На Салдану пішло закидання, однак той опинився в положенні поза грою.

3'
Піхальонок у центрі поля порушив правила, фол фіксує арбітр.

1'
Матч розпочався!

Команди виходять на поле!

Головні тренери визначилися зі стартовими складами команд:

Партизан: Йованович, Юрчевич, Маркович, Муякич, Філіпович, Овусу, Захід, Го, Калюлю, Лазарович, Салданья.

Запасні: Стеванович, Антич, Шандер, Йованович, Натхо, Шекич, Ніколич, Де Медіна, Ковачевич, Ібрагім, Трифунович, Степанович.

Динамо: Бущан, Дубінчак, Дячук, Попов, Караваєв, Шапаренко, Піхальонок, Буяльський, Волошин, Ванат, Ярмоленко.

Запасні: Нещерет, Моргун, Вівчаренко, Бражко, Лонвейк, Андрієвський, Супряга, Кабаєв, Малиш, Діалло, Михавко, Біловар.

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн поєдинку в цій новині.

Зазначимо, що в першій грі підопічні Олександра Шовковського розгромили суперника з рахунком 6:2.