Михайло Мудрик
Getty images

Український тренер, колишній нападник національної збірної Сергій Нагорняк вважає, що Михайло Мудрик не може впоратися з психологічним тиском у Челсі.

Цитує тренера Sport.ua.

"З Чехією Мудрик, як на мене, був схожим на себе. Особливо на початку другого тайму. Він демонстрував свої найкращі якості, включаючи швидкість.

Зрозуміло, що йому важко. У нього в Челсі психологічний тиск — сорок людей в команді. На нього постійно чинять колосальний психологічний тиск. Як на мене, він не дуже справляється з ним.

Згадайте Мудрика, який грав за Шахтар у Лізі чемпіонів і який феєричні голи забивав. Так, у Челсі період адаптації був. Він намагається, але немає у нього балансу між грою та психологічним станом", — сказав Нагорняк.

На старті сезону-2024/25 Мудрик провів 4 матчі за Челсі, у яких відзначився однією гольовою передачею.

Нещодавно вінгер зіграв у матчі збірної України проти Чехії у Лізі націй. Натомість він пропустив поєдинок проти Албанії (2:1) через травму.