Українська правда

Динамо дізналося ім'я потенційного суперника в останньому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів

Олексій Погорелов — 4 серпня 2025, 13:08
Динамо дізналося ім'я потенційного суперника в останньому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів
ФК Динамо

Сьогодні, 4 серпня, у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування пар останнього четвертого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2025/26.

УЄФА скоротила список потенційних суперників київського Динамо після того, як були сформовані групи посіву.

У результаті жеребкування команда Олександра Шовковського отримала собі опонента у вигляді пари польського Леха та сербської Црвени Звезди. Із переможцем цього протистояння кияни гратимуть в разі успішного подолання третього відбіркового раунду, де вони зустрінуться з кіпрським Пафосом.

Раунд плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів-2025/26

Шлях чемпіонів

  • Лех (Польща)/Црвена Звезда (Сербія)Динамо (Україна)/Пафос (Кіпр);
  • Лудогорець (Болгарія)/Ференцварош (Угорщина) – Шкендія (Північна Македонія)/Карабах (Азербайджан);
  • Буде/Глімт (Норвегія) – Штурм (Австрія);
  • Селтік (Шотландія) – Кайрат (Казахстан)/Слован (Словаччина);
  • Базель (Швейцарія) – Мальме (Швеція)/Копенгаген (Данія).

Шлях ліг

  • Феєнорд (Нідерланди)/Фенербахче (Туреччина) – Ніцца (Франція)/Бенфіка (Португалія);
  • Рейнджерс (Шотландія)/Вікторія (Чехія) – Зальцбург (Австрія)/Брюгге (Бельгія).

Нагадаємо, що Динамо Київ був поза посівом під час жеребкування раунду плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Єврокубкова кампанія столичного колектива розпочалася з успішного двоматчового протистояння із Хамрун Спартанс.

Динамо Київ єврокубки Ліга чемпіонів Україна
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік