Українська правда

Палкін – про суддівство у матчі Олександрія – Динамо: Так хто замовник суддівського безладдя?

Микола Дендак — 17 вересня 2025, 22:15
Палкін – про суддівство у матчі Олександрія – Динамо: Так хто замовник суддівського безладдя?
Сергій Палкін
ФК Шахтар

Генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін прокоментував суддівство у матчі 1/16 фіналу Кубку України Олександрія – Динамо, вказавши на помилку арбітрів на користь киян.

Про це функціонер написав у Facebook.

Він опублікував відео, на якому новачок Динамо Тіаре грає рукою у своєму штрафному майданчику, але судді не призначили пенальті за це.

"Про системні суддівські помилки. Ось приклад із матчу, що відбувається в Олександрії: гравець у зеленій формі (Динамо – прим.) в штрафному майданчику під час удару виставляє руку та відбиває м’яч, який летів у ворота. Але суддя пенальті не призначає. Чергова системна помилка… Так хто замовник суддівського безладдя?", – написав гендир Шахтаря.

Раніше Палкін заявив, що українські арбітри системно працюють проти "гірників", виклавши відео зі скасованим голом Шахтаря у матчі проти Полісся Ставки. Попри це донеччани пробилися до 1/8 Кубку України.

Нагадаємо, матч Олександрія – Динамо завершився мінімальною перемогою підопічних Олександра Шовковського.

Динамо Київ Кубок України Олександрія Сергій Палкін Шахтар Донецьк
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік