Динамо — Рейнджерс 1:1. Кияни втратили перемогу на останніх секундах

Київське Динамо на останніх секундах втратило перемогу над шотландським Рейнджерсом в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Поєдинок відбувся на "Арена Люблін" в однойменному польському місті.

Стартові склади команд:

Динамо: Бущан, Вівчаренко, Попов, Михавко, Караваєв, Бражко, Шапаренко (Лонвейк 69), Піхальонок (Буяльський 69), Кабаєв (Брагару 77), Ярмоленко (Волошин 77), Ванат

Рейнджерс: Батленд, Таверньє, Суттар, Балогун, Йилмаз, Маккосленд (Черни 60), Діоманде (Дауелл 80), Баррон (Стерлінг 71), Райт (Джефт 46), Лоуренс, Дессерс

Матч завершено! Динамо втрачає перемогу на останніх секундах поєдинку!

90'

Гол! Динамо пропускає на останній хвилині! З правого флангу пішла подача, Дессер вибіг з-за спини оборонця та відправив м'яч повз Бущана.

90'
Чотири хвилини додав арбітр до основного часу.

88'
Попова збивають у центрі поля. Дессер отримає "гірчичник" за цей фол.

85'
Суттар грубо зіграв проти Буяльського. Жовта картка для 5-го номера шотландців.

82'
Четверта заміна від Філіппа Клемана. Замість Діоманде на поле вийшов Дауелл.

80'
Караваєв намагався віддати на забігання Волошину, однак Олександр неточно відпасував.

77'
Таварньє в центрі збиває Лонвейка, жовта картка для правого захисника Рейнджерс.

75'
Подвійна заміна в складі Динамо: замість Кабаєва та Ярмоленка на поле вийшли Брагару та Волошин.

73'
Буяльський намагався розрізну передачу віддати, але м'яч перехопили.

71'
Ще одна заміна в складі Рейнджерс: замість Беррона на поле вийшов Стерлінг.

69'

Подвійна заміна від Олександра Шовковського: замість Піхальонка та Шапаренка на поле вийшли Буяльський та Лонвейк.

67'
Пішла подача з корнера, Бущан кулаком вибив м'яч подалі.

65'
Знову неймовірний сейв від Бущана, Георгій переводить м'яч на кутовий.

62'
Ще одна заміна в складі шотландців. Замість Маккосленда на поле вийшов Черни.

61'
Бражко опинився на газоні після зіткнення з суперником. В груди влучив Дессер, намагаючись пробити через себе.

59'
Кабаєв по флангу розганяв атаку, однак передача на Вівчаренка не пройшла.

58'
Ванат зовнішньою стороною стопи вирізав простріл на Ваната, але Балогун в останній момент перевів м'яч на кутовий.

56'
Караваєв прострілював на Ваната, Владислав трохи не дотягнувся до м'яча.

54'

Гравці Рейнджерса розіграли кутовий, однак нормальний навіс так і не зуміли вони виконати.

53'
Дессер пробивав головою по воротах. Бущан у неймовірному сейві врятував Динамо.

52'
Лоуренс відкривався у штрафному майданчику, однак пас на нього виявився занадто сильним.

50'
Розрізна передача на Вівчаренка пішла, однак Костантин не встиг до м'яча.

47'
Одна заміна відбулася в складі Рейнджерс. Замість Райта на поле вийшов Джефте.

46'
Другий тайм розпочався!

Перша половина гри завершується! Динамо мінімально переграє Рейнджерс!

45'
Одну хвилину додав арбітр до першого тайму.

44'
З близької позиції пробивав Дессер, але Бущан встиг зреагувати і відбити м'яч. Пізніше боковий арбітр підняв прапорець, що сигналізує про офсайд.

40'
Шапаренко пробивав по воротах, трохи вище вийшло.

38'
ГОООООООООООООЛ! Динамо Київ виходить вперед! Караваєв віддав розрізну передачу на Ваната, який прострілив у центр. Андрій Ярмоленко відкрився за спинами захисників і пробив у порожні ворота.

36'
Шапаренко віддавав під удар Караваєву, однак Олександр набагато вище воріт пробив.

32'
Правим флангом розвивалася атака шотландців. Попов вчасно вибив м'яч подалі від воріт Бущана.

30'
Контролюють кияни м'яч, не поспішають вони бігти в атаку.

28'
Кабаєв шукав Вівчаренка передачею, однак Таварньє перехопив цей пас.

26'
Рейнджерс виконували кутовий, однак кияни відбиваються.

24'
Піхальонок класно пробивав з-за меж штрафного майданчику, однак воротар перевів м'яч на кутовий.

22'
Ярмоленко віддавав на Караваєва, однак навіс не вийшов в Олександра.

20'
Маккосленд небезпечно пробивав і влучив у стійку.

17'
Гол! Динамо забиває, однак з офсайдом. Вівчаренко пробивав небезпечно, воротар відбив перед собою, однак Ванат, який добивав виявився в положенні "поза грою".

13'
На Ваната закидання пішло, однак Владислав виявився в положенні "поза грою".

9'
Микола Шапаренко пробивав з-за меж штрафного, удар заблоковано.

7'
Динамо виконувало кутовий, однак до Бражку не вдалося пробити на дальній стійці.

5'
Ярмоленко прострілював з правого флангу, однак ніхто не відгукнувся на цю передачу.

3'

Таварньє двічі по воротах пробивав, Бущан з другої спроби забрав м'яч у руки.

1'
Матч розпочався!

Команди виходять на поле!

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн поєдинку в цій новині.

Напередодні визначилася заявка Рейнджерса на гру проти Динамо в Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, що Динамо у другому кваліфікаційному колі ЛЧ розгромило Партизан за сумою двох матчів з рахунком 9:2.