Ліверпуль розгромив Манчестер Юнайтед, Челсі Мудрика зіграв унічию з Крістал Пелес у матчі 3 туру АПЛ

Станіслав Лисак , Володимир Кук — 1 вересня, 19:55
АПЛ

Сьогодні, 1 вересня, відбулися 3 матчі третього туру Англійської Прем'єр-ліги сезону-2024/2025.

Тоттенгем на виїзді мінімально програв Ньюкаслу, де єдиним голом гостей став автогол Дена Берна. Челсі Михайла Мудрика у домашньому матчі втратив очки проти Крістала Пелес.

Також у північно-західному дербі Ліверпуль здобув розгромну перемогу над Манчестер Юнайтед з рахунком 3:0.

Чемпіонат Англії — АПЛ
3 тур, 1 вересня

Ньюкасл — Тоттенгем 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - 37 Барнс, 1:1 - 56 Берн (автогол), 2:1 78 - Ісак

Челсі — Кристал Пелес 1:1 (1:0)

Голи: 1:1 - 25 Джексон, 1:1 - 54 Езе

Мудрик вийшов на поле на 74 хвилині матчу, проте результативними діями не відзначився.

Манчестер Юнайтед — Ліверпуль 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 - 35 Діас, 0:2 - 42 Діас, 0:3 - 56 Салах

Нагадаємо, вчора 31 серпня, Борнмут Іллі Забарного сенсаційно на виїзді обіграв Евертон Віталія Миколенка забивши 3 голи за 11 хвилин наприкінці матчу.