Лаціо, граючи в більшості, на останніх хвилинах вирвав нічию у Ювентуса, Емполі без Коваленка здолав Парму

Суботній ігровий день 36 туру Серії А відкрив матч між Комо та Кальярі. Команда Сеска Фабрегаса здобула вольову перемогу з рахунком 3:1, яка стала для неї шостою поспіль. Це новий рекорд клубу.
Другий поєдинок подарував протистояння Лаціо та Ювентуса. Долю матчу мав вирішити один-єдиний гол Рандаля Коло Муані на старті другого тайму.
Останні півгодини "стара синьйора" грала у меншості через вилучення П'єра Калюлю. І тільки на останніх хвилинах доданого часу Матіас Весіно врятував "орлів".
Закривав ігровий день поєдинок Емполі Віктора Коваленка проти Парми. Перемогу з рахунком 2:1 святкував клуб українця, однак сам він провів всю зустріч на лаві запасних, адже нещодавно відновився після пошкодження. Ба більше, ця перемога стала для Емполі першою за 21 тур, і дозволила клубу покинути зону вильоту.
Чемпіонат Італії – Серія А
36 тур, 10 травня
Комо – Кальярі – 3:1 (2:1)
Голи: 0:1 – 22 Адопо, 1:1 – 40 Какере, 2:1 – 45+2 Стрефецца, 3:1 – 78 Кутроне
Лаціо – Ювентус 1:1 (0:0)
Голи: 0:1 – 51 Коло Муані, 1:1 – 90+6 Весіно.
Вилучення: 60 Калюлю (Ювентус, пряма червона картка).
Емполі – Парма 2:1 (1:0)
Голи: 1:0 – 11 Фацціні, 1:1 – 73 Джурич, 2:1 – 86 Анджорін
Вилучення: 31 – Валенті (друга жовта картка)
Турнірна таблиця Серії А
Нагадаємо, що вчора, 9 травня, у стартовому матчі 36 туру Серії А Мілан обіграв Болонью.