Карлсен про себе на чемпіонаті світу з рапіду та бліцу: Я буду небезпечним суперником

Гросмейстер Магнус Карлсен розповів про свою участь у чемпіонаті світу з рапіду та бліцу, після кількох місяців сумнівів щодо того, чи братиме він участь у цих змаганнях взагалі.
Про це повідомляє Chess.com
"Я граю, щоб трохи підштовхнути себе. Це турнір, на якому я хочу показати хороший результат. Я мотивований викластись на повну і показати хороший результат. Поки я в хорошій формі, я буду небезпечним суперником", – заявив колишній чемпіон світу.
Перший день чемпіонату світу з рапіду ФІДЕ 2025 року розпочнеться в Дохі, Катар, 26 грудня, а 29 грудня відбудеться чемпіонат світу з бліцу 2025 року, що ознаменує кінець шахового календаря в різдвяній традиції для шанувальників у всьому світі, яка розпочалася в цьому ж місті у 2016 році.
Карлсен брав участь у всіх чемпіонатах світу з рапіду та бліцу з 2014 року і прибуває до Дохи як номер один у світі як у швидких шахах, так і в бліці. З вражаючими 13 титулами чемпіона світу зі швидких шахів, він має більше, ніж усі його суперники разом узяті.
Карлсен ледь не пропустив цей турнір через давню ворожнечу з ФІДЕ. Його розчарування керівним органом світу шахів досягло піку на чемпіонаті світу зі швидких шахів 2024 року, де його оштрафували на 200 доларів за те, що він був одягнений у джинси.
Нагадаємо, що норвежець не втрачає почуття гумору навіть перед відповідальними стартами. Раніше
