Відомого українського боксера мобілізували до лав ЗСУ
—
27 червня 2026, 22:56

Андрій Боришполець
instagram.com/andreanobox/
Українського боксера Андрія Боришпольця мобілізували до лав Збройних сил України.
Про це повідомив сам володар поясу IBO Continental, опублікувавши сторіз із навчального полігону.
"Ішов....впав.......прокинувся на полігоні", – підписав публікацію боксер.
Нагадаємо, що 6 червня Андрій Боришполець здобув дострокову перемогу над Стефано Рамундо у поєдинку за титул IBO Continental. Рефері зупинив бій у 10-му раунді після того, як "Акула" відправив італійця у нокдаун.
Для українця ця перемога стала 12-ю на профі-рингу. До цього він виходив на ринг у червні 2025 року, коли поступився Янісу Куриленку (14-1, 8 KO) в реванші за титул WBC Ukraine, який відбувся в київському Палаці спорту.