Українська правда

Іменитий снукерист вважає, що О'Саллівану буде складно перевершити рекорд легендарного шотландця

Руслан Травкін — 16 січня 2026, 01:15
Іменитий снукерист вважає, що О'Саллівану буде складно перевершити рекорд легендарного шотландця
Джиммі Вайт
facebook.com/JimmyWhite147/photos

Легенда снукеру Джиммі Вайт розчарований рішенням Ронні О'Саллівана пропустити турнір Masters 2026. Він вважає, що часті пропуски турнірів завадять "Ракеті" підійти у чудовій формі до World Snooker Championship, щоб перевершити рекорд Стівена Хендрі. О'Салліван і шотландець по 7 разів ставали чемпіонами світу.

Слова 63-річного англійця передає Walesonline.co.uk.

"Що довше триває ця ситуація без ігрової практики, то менше шансів побити рекорд Стівена Хендрі. Чемпіонат світу наближається. Він відбудеться за три місяці, а для гостроти гри не вистачає ігрової практики.

Було б просто чудово побачити його гру, за ним чудово спостерігати", – сказав Вайт.

Востаннє Ронні ставав чемпіоном світу 2022 року. У 2025-м він дійшов до півфіналу, де програв Чжао Сіньтуну, який і став переможцем.

Нинішній чемпіонат світу відбудеться з 18 квітня по 4 травня. Подію прийме легендарний шеффілдський театр "Крусібл". У цьому місці ЧС проходить незмінно з 1977 року.

Вайт був зіркою снукера в 1980-ті та 1990-ті роки. Він шість (1984, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994) разів виходив у фінал чемпіонату світу, але щоразу зазнавав поразки.

В останні роки Джиммі працює експертом на телебаченні, але іноді через wild-card заявляється на різні турніри.

снукер Ронні О'Салліван
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік