MotoGP: Баньяя з рекордом здобув поул на кваліфікації Гран-прі Емілії-Романьї

Андрій Яросименко — 21 вересня, 14:50
Франческо Баньяя
Getty images

Італійський гонщик Дукаті Франческо Баньяя здобув перемогу на кваліфікації 15 етапу MotoGP – Гран-прі Емілії-Романьї.

Баньяя пробився на першу позицію з рекордом 1:30.031, та став першим в історії пілотом MotoGP, який зробив це, йому не вистачило 0.03 секунди, аби досягти бажаного часу в 1:29.

Шестиразовий чемпіон MotoGP, Марк Маркес із команди Gresini, який здобув перемогу на Гран-прі Сан-Марино, у кваліфікації фінішував сьомим. Він впав, та втратив багато часу на повернення, через що його обігнала низка пілотів. Зокрема Мартін Хорхе приїхав другим із відставанням у 0.214 секунди від Баньяя. Трійку лідерів закрив Енеа Бастіаніні.

10. Франко Морбіделлі (Prima) +0.901

Також в особистому заліку пілотів наразі лідирує Мартін Хорке (312 очок), його найближчим переслідувачем залишається Франческо Баньяя (305), а трійку лідерів замикає Маркес Марк (259). На 4 позиції розташувався Енеа Бастіаніні (250) і з величезним відривом п'ятірку закриває Бред Біндер (161).

Головна гонка відбудеться сьогодні, 21 вересня, початок – о 16:00 за київським часом.