MotoGP. Мартін здобув перемогу у спринті Гран-прі Австралії та збільшив відрив від Баньяї

Андрій Яросименко — 19 жовтня, 12:48
Getty images

Гонщик MotoGP Хорхе Мартін, який виступає за команду Prima Pramac Racing на мотоциклі Дукаті, здобув перемогу у спринті Гран-прі Австралії.

Друге місце посів Марк Маркес із Gresini Racing, а трійку лідерів замкнув Енеа Бастіаніні з Ducati.

Мартін стартував з поул-позиції, яку він завоював у кваліфікації, та з самого старту гонки зайняв лідерство, не пропустивши Маркеса та Маверіка Віньялеса вперед. В деяких моментах домінація іспанця доходила до 3.3 секунд переваги над найближчими переслідувачами.

Чинний чемпіон світу Франческо Баньяя забезпечив собі п'яту позицію на стартовій решітці, та фінішував четвертим у спринті, збільшивши відставання від Мартіна ще на 6 очок.

7. Ді Джаннантоніо (Pertamina Enduro) +15,905

В особистому заліку пілотів наразі лідирує Хорхе Мартін (404 балів), його найближчим переслідувачем залишається Франческо Баньяя (388), а трійку лідерів замикає Марк Маркес (320). Енеа Бастіаніні також має 320 балів, але розташувався на 4 позиції. З величезним відривом 5 місце займає Бред Біндер – 183 очки.

Зазначимо, що головна гонка відбудеться у неділю, 20 жовтня. Початок – о 06:00 за київським часом.

Нагадаємо, у Японії Баньяя здобув впевнену перемогу у гонці та у спринті, що дозволило скоротити до 10 очок відставання від Мартіна у загальному заліку. До завершення чемпіонату залишились чотири Гран-прі.