Ферстаппен: Відставання завелике, але я зроблю все можливе, щоб поборотися за титул

Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен поділився своїми враженнями від перемоги на Гран-прі Азербайджану.
Слова 27-річного нідерландця наводить сайт Формули-1.
Ферстаппен виграв гонку в Баку, знову продемонструвавши домінуючий стиль пілотування, як під час етапу в Італії два тижні тому. Чотириразовий чемпіон світу у захваті від того, як команда пройшла через цей вікенд.
"Я думаю, що цей вікенд був для нас неймовірним. Звичайно, минулий етап теж був чудовим, але для нас знову виграти тут – це просто фантастика. У гонці машина працювала дуже добре на обох типах шин. У нас весь час було чисте повітря, і ми могли дбати про шини, тому все було досить просто.
Звичайно, тут нелегко. Сьогодні було дуже вітряно, тому машина постійно сильно хиталася, але я надзвичайно задоволений цим результатом", – сказав Ферстаппен.
Дві поспіль перемоги на тлі провалу Макларен в Азербайджані змусили знову говорити про Ферстаппена як про претендента на титул чемпіона світу. Сам Макс вважає, що зарано говорити про це, адже відставання в особистому заліку все ще велике.
"Наразі важко сказати, але, безперечно, останні два гоночні вікенди були для нас просто фантастичними. Сінгапур – це знову зовсім інший виклик з високою притискною силою, але подивимося, що ми зможемо там зробити.
Я не покладаюся на надії. Залишилося 7 раундів, 69 очок відставання – це багато. Особисто я про це не думаю. Різниця все ще величезна, майже 3 перемоги в гонках. Це досить багато...
Щоб стати чемпіоном, з мого боку все має пройти ідеально, але мені потрібно ще й трохи удачі з їхнього боку, тому це все ще дуже важко. Ми зробимо все можливе, а потім подивимося, де ми опинимося. Я йду від гонки до гонки, як і робив увесь сезон. Після Абу-Дабі все дізнаємося".
Після сімнадцяти етапів Формули-1 сезону-2025 Макс Ферстаппен продовжує посідати третє місце особистого заліку, який очолює Оскар Піастрі з Макларена.
На відміну від Ферстаппена, для Піастрі етап в Баку став повним розчаруванням через його ж помилки.
