Ліга чемпіонів. Бенфіка - Динамо: матч-центр

Матч відбудеться у Лісабоні
08.12.2021 11:07 5440 0

8 грудня у Лісабоні на стадіоні да Луж відбудеться матч шостого туру Ліги чемпіонів-2021/22 Бенфіка - Динамо. Початок - о 22:00.

Динамо підписало вихованця Монако.

У поєдинку з португальцями Мірча Луческу розраховує на наступних виконавців:

Читайте наш анонс і прогноз матчу.

На кого ставити у 6-му турі групового турніру Ліги чемпіонів.

Динамо Карлос де Пена зіграв 100-й матч за київський клуб.

Мірча Луческу:

"Грали на важкому полі. Напевно, не варто було навіть розпочинати цей матч, бо, особливо у першому таймі, поле було замерзле, тверде. Гравці ковзали, важко було зберігати рівновагу, важко контролювати м'яч.

У другому таймі мороз трохи відпустив газон, гравці стали стійкіше триматися і рухатися на футбольному полі, після чого пішли голи. Мої хлопці провели хороший матч та здобули заслужену перемогу".

Динамо обіграло Верес у 17 турі УПЛ:

Слідкуйте за найцікавішими новинами про матч у цій новині в режимі реального часу.

Динамо шукає заміну Луческу, - ЗМІ

Динамо визначило трансферні пріоритети.

Київське Динамо вже втратило всі шанси на євровесну, натомість Бенфіка досі змагається із Барселоною за друге місце в групі Е: