На офіс президента Федерації боксу України скоєно збройний напад з гранатометом | Бокс | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 3000 На сайт
3 1500 На сайт

 

На офіс президента Федерації боксу України скоєно збройний напад з гранатометом

26.08.2019 12:59 1547 0
В цьому він звинувачує минулу владу.
На офіс президента Федерації боксу України скоєно збройний напад з гранатометом

Джерело - Чемпіон.

На офіс президента Федерації боксу України Володимира Продивуса було скоєно збройний напад із застосуванням гранатомета.

Про це сам функціонер заявив у своєму Facebook.

"Є люди, які при втраті влада робить правильні висновки і гідно продовжують жити і працювати, а є ті, хто через своїх образ надсилає до офісу на Паньківській, 5 стрілка з гранатометом. Не секрет, що я був відносно нейтральний до представників минулої влади, хоча робилося чимало спроб перетворити мій нейтралітет у фінансово забезпечену підтримку. Думаю, що з часом інформація про методи переговорів з бізнесменами представниками минулої влади шокує український народ.

Водночас з боку новообраного Президента і його команди не відчувалося і не відчувається навіть спроб натиснути на бізнес, щоб задовольнити свої політичні фантазії. Тому я не приховував і не приховую, що підтримував і підтримую політику нинішнього глави держави і його команди. Переконати мене змінити свої погляди за допомогою гранатомета - це дурість.

Такі методи переговорів зі мною не працюють і ніколи не працювали. Так, вибухом можна налякати людей у ​​дворах поряд, можна пошкодити будівлю або навіть його зруйнувати. Швидше за все, в Києві заговорять, що хтось намагається повернути в столицю 90-і. Але краще було б, якщо замовник усього цього маскараду і не починав ось такої спроби зі мною про що-небудь домовитися або помститися свої образи", - написав Продивус.

 

Коментарі ()