Йоганнес Бо виграв масстарт на чемпіонаті світу та повторив рекорд Б'єрндалена

Дудченко та Підручний фінішували на 20 та 27 місцях відповідно
18.02.2024 18:10 14470 5

Норвежець Йоганнес Бо впевнено виграв чоловічий масстарт на чемпіонаті світу з біатлону в Нове-Место, ставши 20-разовим чемпіоном світу та повторивши рекорд свого легендарного земляка Уле-Ейнара Б'єрндалена.

Друге та третє місця відповідно посіли латвієць Андрейс Расторгуєвс та француз Кентен Фійон-Має.

Українські біатлоністи Антон Дудченко та Дмитро Підручний фінішували на 20 та 27 місцях відповідно. Дудченко припустився одного промаху, Підручний - чотирьох.

Ця гонка завершила чемпіонат світу. В останній день, нагадаємо, був проведений жіночий масстарт, в якому українка Христина Дмитренко посіла 27 місце.