Збірна України фінішувала п'ятою в естафеті чемпіонату світу

Sasha Bulava — 17 лютого, 16:03

Збірна України посіла п'яте місце у жіночій естафеті на чемпіонату світу з біатлону в Нове-Место.

Гонку виграла національна команда Франції. Другими прийшли представниці Швеції, замкнули трійку німкені.

Збірна України у складі Ірини Петренко, Юлії Джими, Анастасії Меркушиної та Христини Дмитренко використала 10 додаткових патронів.

Актуально: Петренко - після першого етапу естафети ЧС: "Думала, що бігти буде складніше"

Українки повторили свій найкращий результат сезону в естафеті, який здобули на Кубку світу в Рупольдингу.

6. Польща (0+3) +2:14.6

Нагадаємо, збірна України у складі Дмитра Підручного та Анастасії Меркушиної фінішувала 14-ю в одиночній змішаній естафеті.

Раніше тренерський штаб національної команди зімітував гонку для вибору четвертого біатлоніста на естафету чемпіонату світу

Зазначимо, що чемпіонат світу завершиться в неділю, 18 лютого, перегонами з масового старту в чоловіків і жінок.