Українська велогонщиця посіла третє місце на відомій гонці у Франції

Олег Дідух — 14 жовтня, 13:47
Мілана Ушакова
x.com/Cyclingbottle

Українська велогонщиця Мілана Ушакова показала третій результат у жіночій юніорській версії відомої французької велогонки Chrono des Nations – гонки з роздільним стартом на 16,65 км.

17-річна спортсменка, яка представляла на цих змаганнях збірну України, програла тільки бельгійці Луці Фірстрате та француженці Амбре Жуно.

Підсумкові результати:

У дорослих жінок перемогу здобула австралійка Грейс Браун, яка випередила італійку Вітторію Гуацціні та австрійку Анну Кізенхофер. У чоловіків найкращий результат показав швейцарець Штефан Кюнг. Компанію на подіумі йому склали австралієць Джей Вайн та данець Йохан Прайс-Пейтерсен.

Ушакова у поточному шосейному сезоні здобула 5 перемог, зокрема оформивши золотий дубль на чемпіонаті України серед юніорів.

У суботу Тадей Погачар виграв Ломбардію-2024.