Двоє відомих тенісистів не виступлять на US Open 2025

21 і 59 ракетки світу, болгарин Григор Димитров та італієць Маттео Берреттіні, не зіграють на US Open 2025.
34-річний Димитров отримав травму грудного м'язу ще на Вімблдоні, у пам'ятному матчі четвертого кола, коли він лідирував 2:0 за сетами проти першої ракетки світу, італійця Янніка Сіннера. Через це пошкодження перерветься вражаюча серія болгарина з 58 поспіль виступів на турнірах Grand Slam.
Найкращий результат Димитрова на US Open – півфінал у 2019 році.
Берреттіні через проблеми з м'язами живота пропустив Ролан Гаррос, програв у першому колі Вімблдона й після того не виходив на корт. Не виступить він і у Нью-Йорку.
Цікаво, що найкращий результат Берреттіні на US Open рівно такий самий, як і у Димитрова – півфінал у 2019 році.
Через зняття італійця пряму путівку в основну сітку мейджору отримав американець Брендон Голт, якому організатори змагань видали вайлд-кард. Тепер спеціальне запрошення передадуть іншому тенісистові.
Нагадаємо, що призовий фонд US Open 2025 стане найбільшим в історії тенісу.