Українська правда

Чотири українки отримали перших суперниць на престижному турнірі в Пекіні

Станіслав Матусевич — 22 вересня 2025, 12:08
Чотири українки отримали перших суперниць на престижному турнірі в Пекіні
Еліна Світоліна
ITF

Відбулося жеребкування основної сітки турніру серії WTA 1000, який з 24 вересня по 5 жовтня відбудеться в китайському Пекіні. Суперниць отримали Еліна Світоліна (13), Марта Костюк (28), Даяна Ястремська (31) та Юлія Стародубцева (86).

Стародубцева єдиною з українок є несіяною, тому стартує з першого кола змагань. У ньому Юлія зустрінеться з австралійкою Айлою Томлянович (94). Якщо українка зуміє пройти у другий раунд, то там уже чекає шоста сіяна Джессіка Пегула (7, США).

Світоліна отримала 11 номер посіву і перше коло пропускає. У другому раунді турніру Еліна зіграє з переможницею пари між Татьяною Марією (44, Німеччина) та Марі Боузковою (52, Чехія).

Костюк посіяна під 23 номером, і у другому колі її суперницею стане сильніша у двобої між Магдаленою Френх (46, Польща) та однією з переможниць кваліфікації.

Ястремська має 29 номер посіву. Даяна у другому колі змагань зустрінеться або з Джессікою Бузас Манейро (48, Іспанія), або з Жаклін Крістіан (42, Румунія).

Матчі першого кола турніру в Пекіні відбудуться 24-25 вересня, другого – 27-28 числа того ж місяця.

Нагадаємо, що в оновленому рейтингу WTA Еліна Світоліна залишилася на 13 місці, а Олександра Олійникова встановила кар'єрний рекорд.

Марта Костюк Пекін Еліна Світоліна Даяна Ястремська Джессіка Пегула Юлія Стародубцева WTA 1000
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік