Українська правда

Кіченок вийшла у чвертьфінал парного розряду в Цинциннаті

Станіслав Матусевич — 14 серпня 2025, 11:12
Кіченок вийшла у чвертьфінал парного розряду в Цинциннаті
Людмила Кіченок
Getty images

Людмила Кіченок разом з австралійкою Еллен Перес вийшли у чвертьфінал парного розряду турніру серії WTA 1000 в американському Цинциннаті. У другому колі змагань шості сіяні обіграли американський дует Гейлі Баптист/Джессіка Пегула.

Гра тривала 1 годину 13 хвилин і завершилася з рахунком 6:4, 7:5.

Початок гри був непростим для Кіченок і Перес. У третьому та п'ятому геймах першого сету їм довелося відіграти по три брейк-пойнти. У підсумку україно-австралійська пара втримала усі свої подачі і в кожній з партій вдало прийняла на сет.

Кіченок і Перес за матч 8 разів подали навиліт, зробили 1 подвійну помилку та 2 брейки. На рахунку їхніх суперниць 1 ейс, 3 помилки на подачі та жодного брейку з 7 можливостей.

Cincinnati Open – WTA 1000
Цинциннаті, США, хард
Призовий фонд: $5,152,599
Друге коло парного розряду, 13 серпня

Людмила Кіченок (Україна)/Еллен Перес (Австралія) – Гейлі Баптист/Джессіка Пегула (США) 6:4, 7:5

У чвертьфіналі змагань Кіченок і Перес зіграють проти дуету Ніколь Меліхар (США)/Людмила Самсонова (-). Ця гра відбудеться 14 серпня орієнтовно о 20:00 за київським часом.

Нагадаємо, що у першому колі турніру в Цинциннаті Кіченок і Перес обіграли пару Сорана Кирстя (Румунія)/Анна Калінская (-).

Людмила Кіченок парний розряд Цинциннаті Еллен Перес Джессіка Пегула WTA 1000