Українська правда

Ястремська розгромно програла росіянці в другому колі турніру в Абу-Дабі

Станіслав Матусевич — 4 лютого 2026, 12:20
Ястремська розгромно програла росіянці в другому колі турніру в Абу-Дабі
Даяна Ястремська
Arata Yamaoka

Даяна Ястремська (43) поступилася другій сіяній росіянці Єкатерині Александровій (11) у другому колі турніру серії WTA 500 в Абу-Дабі, ОАЕ.

Гра тривала 1 годину 10 хвилин і завершилася з рахунком 3:6, 0:6.

За поєдинок Ястремська не подавала навиліт, зробила 1 подвійну помилку та 1 брейк. Її суперниця виконала 3 ейси, 4 рази помилилася на подачі та зробила 6 брейків.

Mubadala Abu Dhabi Open WTA 500
Абу-Дабі, ОАЕ, хард
Призовий фонд: $1,206,446
Друге коло, 4 лютого

Єкатерина Александрова (-) – Даяна Ястремська (Україна) 6:3, 6:0

Суперниці зустрічалися всьоме, росіянка вийшла вперед, 4:3.

Нагадаємо, що в першому колі одиночного розряду в Абу-Дабі Ястремська перемогла бразилійку Беатріс Хаддад Маю. У парному розряді Даяна разом з сербкою Теодорою Костович поступилися на старті тій-таки Єкатерині Александровій та австралійці Маї Джойнт.

Даяна Ястремська WTA 500
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік